Jeśli tak jak ja, lubicie planować i mieć wszystko pod kontrolą, ten pomysł powinien Wam się spodobać :) Jest to moja odpowiedź na ciągłe zapominanie Marka… praktycznie o wszystkim ;) Koniecznie zajrzyjcie i korzystajcie z darmowych plakatów!

Przechodząc niedawno obok pewnej kawiarenki, zwróciłam uwagę na kelnerkę, która na oknie rozpisywała polecane ciasta i kawy. Pomyślałam wtedy, jakim ułatwieniem jest planowanie menu na cały tydzień, żeby za każdym razem po powrocie z pracy nie zastanawiać się „Co na obiad?”.  Tylko gdzie to zapisywać? I tutaj przypomniała mi się wspomniana wyżej dziewczyna, która używała specjalnego markera, by bez problemu zmienić napisy kolejnego dnia. Ja na oknie nie zamierzam nic malować ;)
Przygotowałam za to plakaty, które oprawiłam w ramki.

Kupiłam też dwustronne (z cieńszą i grubszą końcówką), suchościeralne markery firmy TOMA w 4 kolorach, które dostaniecie w świetnej cenie tutaj.

Markery są idealne do pisania po szkle, dlatego ramka z szybą okazała się świetnym rozwiązaniem. Do zmycia napisów wystarczy wacik kosmetyczny, nie trzeba używać wody.

Kiedy powstało menu, postanowiłam też zadbać o zapominalskiego Marka, dla którego przygotowałam Plan Tygodnia + ramkę na sprawy, które trzeba załatwić. Ramka stoi naprzeciwko drzwi więc nie da się jej nie zauważyć ;)

Przy okazji wykorzystałam ten pomysł na Menu i tygodniowy Plan Treningowy.

Poniżej znajdziecie gotowe plakaty do pobrania w różnych wersjach :) Wystarczy kliknąć w obrazek lub pobrać je tutaj.

 

Podobne posty:

20 Replies to “Tablice suchościeralne do planowania”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inline
Inline