Postanowienia, plany i wyznaczanie celów – właśnie z tym kojarzy mi się początek Nowego Roku. Uważam, że to doskonała okazja do zmian! Niestety wiele osób twierdzi, że jeszcze nigdy nie udało im się zrealizować postanowień noworocznych. Może byli mało konsekwentni? Może mieli wobec siebie zbyt duże wymagania? A może po prostu źle to zaplanowali? Planery, które Wam dziś pokażę, powinny pomóc w realizacji wyznaczonych celów!

Uwielbiam planować, organizować i wiedzieć, że dobrze wykorzystuję swój czas. Uważam, że dobry plan to połowa sukcesu. Większość z moich tegorocznych planów udało mi się zrealizować. W ciągu tego roku wiele się zmieniło, a ja wreszcie widzę postęp, do którego od dawna dążyłam. Tym razem powinno być jeszcze łatwiej, a to dzięki planerom, które zobaczycie poniżej. Pozwalają one zaplanować spotkania, domowy budżet oraz treningi!

PLANER PAPERDOT
Do wyboru mamy aż trzy motywy, utrzymane w dopasowanej do nich kolorystyce. Moim gwiazdkowym prezentem okazał się wzór z Flamingami, którym jestem zachwycona!
Planer ma formę kołozeszytu formatu A5. Według mnie to rozmiar idealny, bo nie za mały, ale też nie za duży.

Kartki planera połączone są dzięki grubej, metalowej sprężynie w odcieniu złota, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Chyba nikt nie przepada za klejonymi kartkami, które powodują samoistne zamykanie się zeszytu.

Na samym początku znajdziecie kolorowe naklejki, które pomogą Wam oznaczyć najważniejsze zadania danego dnia. Dodatkowo, bardzo upiększają planer :) Na kolejnej stronie mamy miejsce na wpisanie naszych danych osobowych, ważnych telefonów oraz adresów.

Sztywne, kolorowe przekładki oddzielają poszczególne miesiące. Na każdej stronie mamy rozpisane dwa dni, z miejscem przeznaczonym na notatki, najważniejsze cele, wydarzenia i uroczystości. Każdy miesiąc rozpoczyna się cytatem oraz kalendarzem w formie tabelki, a kończy zestawieniem przychodów i wydatków.
Na końcu znajdują się karteczki na Listę Zakupów, które możecie uzupełnić, wyrwać i zabrać ze sobą w razie potrzeby. Jest tam też kilka stron poświęconych na własne notatki.

Jeśli szukacie przejrzystego i prostego planera, który pomoże Wam w codziennej organizacji czasu, a przy tym będzie naprawdę ładny – szczerze Wam polecam tę wersję!

Cena: 69,99 zł
Dostępność: salony Empik

FITNESS PLANER
Planer, który jest idealnym rozwiązaniem na realizację planów związanych z rozpoczęciem diety i systematycznych treningów. Może okazać się świetną motywacją na początku i najlepszym sposobem na wytrwanie w postanowieniach, gdy przeglądając poprzednie strony, zobaczymy co już udało nam się osiągnąć.

Tak jak w przypadku planera Paperdot, jest on w grubej oprawie, a kartki łączone są przy pomocy spirali, co pozwala na bardzo wygodne przewracanie kartek.
Wewnątrz znajdziesz 4 przekładki tematyczne oraz 4 dwustronne kieszonki na własne notatki i luźne zapiski. Jest tu także autorki plan treningowy na 100 dni, ułożony przez Macieja Łuczaka, Mistrza Świata.

Każdy dzień tygodnia umieszczony jest na osobnej kartce, co bardzo ułatwia planowanie. Jest tu miejsce na najważniejsze cele, listę posiłków, ilość godzin snu oraz rozpisanie treningu.

Planer zawiera także 4 arkusze naklejek, w tym z motywującymi cytatami, kolorowymi motywami oraz miejscem na wpisanie wagi czy pokonanego w danym dniu dystansu.
Jest tu również 50 stron na własne notatki, 10 stron przepisów z fit blogów oraz 50 stron na zapisanie własnych przepisów.

Znajdziecie tu po prostu wszystko, by być FIT! ;)

Cena: 26,99 zł
Dostępność: allegro

 

I jak Wam się podobają? :)
 
 

Podobne posty:

15 Replies to “Planer na 2018 rok”

  1. Nie jestem zwolenniczką planerów, ale ten z flamingami bardzo mi się podoba. Nie wiem, czy wypełniłabym do końca, ale nawet gdyby nie, to zajęłaby się nim moja córeczka. Pozdrawiam :).

  2. Jeszcze przed rozpoczęciem nowego roku zakupiłam boski kalendarz, w ulubionym czerwonym kolorze. Stosuje jeszcze tablice magnetyczną w kuchni, która jest „przypominajką” w moim domu – bardzo przydatna rzecz.

  3. Mnie w planerach często przytłacza „za dużo wszystkiego”, jakichś niepotrzebnych, kolorowych pierdółek, które odciągają uwagę. W tym roku szukałam takiego kalendarza/planera, który będzie minimalistyczny, będzie miał dużo miejsca na wydarzenia każdego dnia, a nie tylko pół strony lub mniej, bo i takie się zdarzają.

  4. Fajne zestawienie, ja jednak niezmiennie stawiam na swój Bullet Jornal w którym mam planner blogowych postów, business, fitness, health&beauty planner, budżety, rozwój i wiele innych opcji. Nie znalazłam na rynku takiego, który spełniłby moje potrzeby więc poradziłam sobie sama :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inline
Inline