Niedługo rozpoczyna się nowy sezon ślubny! A wraz z nim szaleństwo zabaw weselnych i oczywiście trochę wcześniej – wieczory panieńskie ;) Miałam okazję przygotowywać już kilka imprez przyszłym Pannom Młodym, dlatego w najbliższym czasie rozpoczniemy na blogu cykl związany z organizacją tej imprezy. Ale zanim to zrobimy, przygotowałam dla Was karteczki w języku angielskim, które możecie wykorzystać do sesji zdjęciowej. Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu!

Poniżej znajdziecie aż 8 projektów w 5 różnych kolorach. Karteczki są darmowe, przeznaczone do użytku prywatnego, niekomercyjnego. Dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4 (na stronie znajdują się 4 projekty). Polecam wydrukować je na sztywnym papierze, przy ustawieniach wysokiej jakości wydruku. Wystarczy je wyciąć i przykleić do patyczków (np. drewnianych mieszadełek do kawy) za pomocą kleju lub taśmy klejącej.

Pobierz plakaty w kolorze:
– Żółty
– Różowy
– Fioletowy
– Szary
– Czarny

Będzie mi bardzo miło jeśli wykorzystasz moje projekty. Jeśli chcesz otrzymywać informację o nowych plakatach i innych projektach, polub nasz profil na Facebook’u i Instagramie.

Który projekt podoba Wam się najbardziej? :)

 

Podobne posty:

8 Replies to “Tabliczki na wieczór panieński – ENG”

    1. Wiele osób zwróciło mi na to uwagę więc do końca tygodnia na blogu pojawią się tabliczki w języku polskim :)

  1. Dla mnie oczywiście karteczka „I’m sexy and I know it” :D . A na serio to karteczki są świetne i na zdjęciach będą prezentować się świetnie. Będzie potem sporo śmiechu przy oglądaniu zdjęć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inline
Inline