Ostatnio przygotowałam dla Was tabliczki na wieczór panieński w języku angielskim. Są świetnym dodatkiem do sesji zdjęciowej! Mogą również stanowić piękną dekorację pomieszczenia podczas tak wyjątkowej imprezy. Wiele osób pytało mnie jednak dlaczego nie zdecydowałam się na polską wersję. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, przygotowałam dla Was aż 12 projektów z polskimi napisami!

Poniżej znajdziecie aż 12 projektów z polskimi napisami w 5 różnych kolorach. Tabliczki w angielskiej wersji możecie znaleźć tutaj. Karteczki są darmowe, przeznaczone do użytku prywatnego, niekomercyjnego. Dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4 (na stronie znajdują się 4 projekty). Polecam wydrukować je na sztywnym papierze, przy ustawieniach wysokiej jakości wydruku. Wystarczy je wyciąć i przykleić do patyczków (np. drewnianych mieszadełek do kawy) za pomocą kleju lub taśmy klejącej.

Pobierz plakaty w kolorze:
Żółty
Różowy
– Fioletowy
Szary
Czarny

Będzie mi bardzo miło jeśli wykorzystasz moje projekty. Jeśli chcesz otrzymywać informację o nowych plakatach i innych projektach, polub nasz profil na Facebook’u i Instagramie.

Który projekt podoba Wam się najbardziej? :)

Podobne posty:

14 Replies to “Tabliczki na wieczór panieński – PL”

  1. Świetny pomysł i szkoda, że nie było takich tabliczek 3 tygodnie temu kiedy szykowałam się do wieczoru panieńskiego siostry :D Bardzo podoba mi się także dobór czcionek, w szczególności tych imitujących „naturalne” pismo :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inline
Inline