O nas

Magda, absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Dyplomowana instruktorka fitness i Zumba. Pasjonatka zdrowego stylu życia. Miłośniczka podróży.

Marek, absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Od niedawna właściciel dobrze prosperującej firmy. Entuzjasta gadżetów i nowych technologii. Amator dobrej kuchni.

„Miłość jest nie tylko uczuciem, nie jest wzruszeniem ani zakochaniem się.  Jest dojrzewaniem, troską i wzajemną odpowiedzialnością za siebie.” 

Ks.Jan Twardowski

Zwykły przypadek i zbieg okoliczności sprawił, że na siebie trafiliśmy. Od 2008 roku coraz lepiej się poznajemy, od 2010 uczymy się akceptowania swoich nawyków przez wspólne mieszkanie, a od 2014 jesteśmy małżeństwem. Nie, nie jesteśmy idealni. Tak, czasem się kłócimy. Ważne jednak, że zawsze umiemy się pogodzić. Dzielimy wspólne pasje, motywujemy się do działania, wspieramy w potrzebie i planujemy… naprawdę fajną, wspólną przyszłość!

Tak też powstał blog – Serenity. Wanderlust. Marriage.

Znajdziecie tu wszystko, co kochamy. Pokażemy Wam miejsca, które już udało nam się odwiedzić. Poznacie przepisy, które z pewnością będziecie chcieli wykorzystać w swojej kuchni. Zdradzimy Wam jak dbać o zdrowie, ale i o spokojną duszę. Damy Wam się poznać, ale mamy również nadzieję, że i nam uda się lepiej poznać Was!

Chętnie odpowiemy na każdą wiadomość!